Köpek Ense Damlası Kedilerde Kullanılır Mı?

Blgcsm

Bugün kedime petshoptan ense damlası alacaktım. Satıcı kediler için olandan kalmadığını, köpekler için olanın kediler için de kullanılabileceğini söyledi ve marea pharma herbovital dog isimli damlayı verdi. Kedimin üzerinde kullanmakta tereddüt ediyorum. Aranızda böyle bir durum yaşayan var mı ya da sizce bu ürünü kullanmalı mıyım?

6 CEVAP

simbakedi

başka bir veterineri arayıp danışın isterseniz internette bulup. 7/24 açık bir yer size cevap verecektir. geçen gün burda köpek yaş maması vermişti bir veteriner birinin kedisine yer diye, kedisi kusmuştu. güvenemedim ben tam olarak

beyzathemoc1

petshop damlasını hele de köpek içinse kullanmayın

diablerose

petshopta satilan damlalari hicbir sekilde kullanmayin

Superisi814

Merhaba,
Aslinda kopek ense damlalarini satarken bile size köpeginizin kilosunu sormalari lazimdi.
Ben bir kere şasirdim kopegimin ense damlasini kedime damlattim.Cok sukur bir sey olmadi ancak Bayerin ürünüydü.Petshoplardan hic almadim.Güvenemezdim sizin yerinizde olsam.Alerjiye sebeo olabilir.Kendi veterinerinize danisin derim .O marka icin yanitlayacaktir.

citirannesi

Petshoplardaki ürünleri almayın. Tıbbi ürün değiller, olsalar bile bakanlık onaylı olmazlar. Veterinerden alırken yaşına, kilosuna göre veriyor. Ona toksit madde yoğunluğu oluyor. Hem köpek için hem de petshop ürünü. Kullanmanızı asla önermiyorum.

Blgcsm

İnternetteki veteriner sitelerinde araştırdım ve zararlı etkilerinin olduğu bilgilerine ulaştım Bugün petshopa gidip iade etmek istediğimi söyledim. Adam uzun süre itiraz etti, kendi kedilerinde de kullandığını ama bir şey olmadığını, veterinerlerin kendi ürünlerini satmak için öyle söylediklerini, ilacın tüyden tüye fark etmediğini ve başka birçok şeyi daha söyledi. Ben asla güvenmediğim için ısrar edip iade etmek istediğimi söyledim bu sefer de iade edemeyeceğini ama değişim yapabileceğimi söyledi. Ben de kedimin başka ihtiyaçlarını aldım.Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. 😊💕