Akne Kedi Çene Altı

Erenank

Merabalar benim kedimin çene altinda akneler var siyah siyah ovalayinca dokuluyo pul pul ama sonra geri cikiyo acaba karsılasan arkaslar varmi bu konuyla yardimci olcak ne iyi gelir ne yapmam gerek 6 kedim var sadece birisi böle

7 CEVAP

beyzathemoc1

plastik mama su kabı kullanmayın cam seramik metal porselen kullanmaya çalışın

mümkünse dr animal crystalim ya da nano sprey alın alamazsanız sirkeli suyla silin

simbakedi

dr animal oneririm ben sirkeli su vs denedim ise yaramadi hic. dr animal baya iyi geliyor. gunde 2 kere pamukla siliyorum duzeliyor, ama zaman zaman geri cikiyor anlamiyorum yani. dr animaldan sonra duzeliyor. ayrica baska bir yaraya vs de kullanabilirsiniz evinizde olmasi gereken bir urun. ben buraya bi siteden linki birakiyim daha uyguna bulursaniz alirsiniz, crystalin de baktim ama o cok daha pahaliydi, ayni gorevi goruyorlar.
https://ty.gl/axrxyvjqzq

beyzathemoc1

dr animal crystalin nano sprey bunları trendy ol ************ gibi sitelerden almayın sahte %95i kendi sitelerinden alın

Erenank

Tşkler yardimlariniz icin evet bi ara crystalin kullanmistim olmazsa ondan alayim gene

mimimomo

alllaskina sirke mirke karistirmayin.
direkt veterinerinizin de onerebilecegi bir solusyon kullanin.
benim kedilerimden birinde de var ayni sorun (mama kaplari cam / metal + ev temizligine dikkat ediyorum ama oluyor ara sira) zaman zaman artiyor ama ileri safha degil.

duzenli olarak bolgeye solusyonu uygulayin. eger o kabukumsu kararti olmusmussa sabah aksam silin. cabuk duzeliyor ve duzeldikten sonra da tedbir olarak haftada 1-2 silin.

gerekmedikce (veya hekiminiz onermedikce) herhangi baska krem vs. uygulamayin cunku faydadan cok zarari oluyormus (ben yapmis oldugum icin soyluyorum)

gecmis olsun, saglikli gunler.

Erenank

Su camda iciyo mama kapıda kediler icin özel kaplarda veriyorum 2 gunde bi temizlenip yikaniyo hepsi tuylerini sirkeli suyla temizliyorum tariyorun vitamin veriyorum

Palyaco

Veterinerinizin vereceği ilacı kullanin