Kedim Durmadan Kusuyor

Merhaba kedim akşam saatlerinden beri kusuyor kustuktan sonra su içip uyumaya çalışıyor ama uyuyamıyor sürekli içtiği suyu bile atıyor , veteriner aradım 300 tl muayene dedi ücretsiz veterinerler de bulamadım ne yapabilirim lütfen yardım

8 CEVAP

Belediyenin veterinerin i aradık sahipli hayvanlara bakmıyorlarmış bulduk ucuz veteriner götürdük. Puding yemiş zehirlenmiş, sabaha kadar kustuğu için farklı komplikasyon gelişmemiş çok şükür 5 iğne yapıldı şu an iyi uyuyor sadece şükürler olsun 🙏🏻

Patili_1

Nasıl 300₺ muayene ya aşılar bile ztn daha ucuz hangi şehirde oturuyorsun ona göre veteriner bulalım kedinin kusması hâlâ devam ediyor mu?

Evet sabah yine kustu
Diyarbakır'da yaşıyorum

_SeNa

Başka veterinerleri de ara 300 tl çok pahalı. 120 tl civari oluyor genelde muayene ücreti. Bir de malt kullanıyor musunuz belki ondan dolayı kusuyordur.

Hayır hiç kullanmadım mutfakta evdeki yiyeceklerden yediği şüphesi var aklımızda puding vardı mutfakta

Superisi814

300 tl muayene mi ?👀 Oldugunuz sehirde baska veteriner yok mu ?
Ücretsiz veteriner belki barinaklarda vardir ama sahiplilere bakiyor mu, bilemem.Zaten sabit bir veterinieriniz olabilmeli.Kusma kedilerde farkli sebeplerren oturu olabilir.Mesela zehirlenme, ya da ic irgan rahatsizligi, ust solunum yolu rahatsizligi..
Bazen hekim gormeli.
Acaba baska veteriner bulma sansiniz var midir ?

gulsump

Mutlaka başka veterinerleri arayıp sorun, kusmanın çeşitli nedenleri var.

Merhaba, 300TL muayene diyen kliniğin ismi ne?:d merak ettim sadece