Ever Clean Dışında Kokuyu İyi Hapseden Kedi Kumu Önerebilir Misiniz ?

fumigo

Ever clean kullanıyoruz ama kedim çok dağıtmaya başladı bu kumu. Bu kaliteye yakın bir deneyimi olan varsa öneri istiyorum

12 CEVAP

Betulb97

Reflex aktif karbonlu

citirannesi

Kesinlikle sandy cat öneriyorum. Marsilya sabunlusınu kullanıyoruz.. Kokuyu çok çok güzel hapsediyor.. Topaklanma çok güzel çok başarılı. Toz da sıfır.

Palyaco

Sandy en yakın ever clean kuma

mervecetin

Lindo cat in gri paketli olan karbonatlı kumu ve mor paketli olan Argan yağlı lavantalı olan kumundan çok memnunum. Kokuyu minimuma indiriyor ve çok güzel topaklanıyor. Bu sayede hızlıca temizleyebilir bu durumda kokuyu da minimuma indirebilirsiniz. Ben kuma bir miktar karbonatta döküyorum. Karbonatta oldukça yardımcı.

Pofupof

Vancat Aktif karbon kesinlikle.
Sandy adı gibi sandy, çok tozutuyor ve eve dağılıyor

Warriorsans

Bentoit kum yerine pelet kumu tercih ediyorum bence her açıdan daha avantajlı ve sağlıklı

duman_cat_world

Reflex, Mırmır veya Catmania. Benim gözümde en iyisi Catmania. Çok daha ucuz ve hiç tozutmuyor. Topaklanması ve koku tutması harika! ❤️⭐

Muezzabalim

Refleks aktif karbonlu sarı kutu on numara diyebilirim şu an mavi kutuyu aldim denemek için ama sarı daha iyi geldi bana

nemos_world

Ben de kedi kumu arayışı içerisindeydim reflex aktif karbonlu önerdiler mavi ve kırmızı olanından aldım, deniyorum şu an, iyi gibi

HelinYAREN1

Ben van cat kullaniyorum cat litter lavanta cok memnunum

Zzz_zeynep

Henüz hayvanı sahiplenmediğim için bilmiyorum ama çevremdekiler pisi pisi ve lindo kullanıyorlar gayet iyi diyorlar isterseniz deneyin

Zzz_zeynep

Henüz hayvanı sahiplenmediğim için bilmiyorum ama çevremdekiler pisi pisi ve lindo kullanıyorlar gayet iyi diyorlar isterseniz deneyin