Köpek Tüy Bakımı

Aleynademirtas

Köpeğimi her gün tarakla tarıyorum pekinez cinsi daha yavru ama çok kabarıyor elektrikleniyor ne yapabilirim düzeltmek için

2 CEVAP

fırça kullanıyorsan o kabartıyordur. kıtık tarağı ile tararsan daha az kabarır. bir de köpek deodorantı olarak geçen yaklaşık 25 tl civarı bir tüy bakım spreyi var onu kullanırsan kabarmasını önlersin. şu an adını hatırlayamadım ama bakıp yazarım

zibityus

yanlış tarak seçimi olabilir. çok fazla taranmak da köpekler için sorunlar yaratabilir. 2-3 günde bir taramanız yeterli olacaktır