Vets Plus Urinary Hakkında

duman_cat_world

Merhaba, herkese mutlu forumlar❤️🎉

⭐ VETS PLUS Urinary Care üriner sistem koruyucu tabletten almayı düşünüyorum. İçerikten anlayan arkadaşlar için fotoğraf koydum. İçerik hakkındaki Yorumlarınızı bekliyorum😊

⭐ İçerikte kalsiyum ve fosfor var. Ancak bu iki madde dengeli olarak mı ilave edilmiş? Çünkü bu maddelerin dengesiz oluşu üriner sistem sorunlarına sebebiyet verebiliyor diye biliyorum.

İki sorumu da cevaplarsanız sevinirim 😊♥️

4 CEVAP

Kızılcık böbreklere iyi geliyor diye biliyorum, kızılcık oranı iyi görünüyor. fosfor/ magnezyum oranlarına da bir şey diyemeyeceğim, pek bir bilgim yok.

Bu arada fiyatı fena değilmiş. Kullanırsanız yorumunuzu yazın mutlaka

Warriorsans

İçerikten çok anlamam ama biofeline kullanıyoruz ve çok memnunuz genelde biofeline ve vets plus içerikleri benzer hatta aynı oluyor karşılaştırabilirsiniz.

duman_cat_world

Çok teşekkür ederimm ♥️ Peki fosfor ve kalsiyum oranıyla ilgili bilgisi olan var mı?