Kedimde Sarımsı Akıntı(Fotoğraflı)?

yareenn

merhaba 2 gün önce 2.5 aylık dişi bir kedi sahiplendik. bugün baya bi uyudu bi ara tuvalete gitti sonra aradan biraz zaman geçtikten sonra poposunu yere sürüyerek yürüdü. ilk defa bugün yürüdü o şekilde. kafamı çevirdiğimde jelimsi koyu sarı bi akıntı vardı önce dışkı ya da idrar olabileceğini düşündüm ama bilemiyorum hala. başka bi yere de bulaştırmış hafif parlıyordu. ne olmuş olabilir sizce bilen biri varsa yazabilir mi?

8 CEVAP

Hilalllllll

Bir yerde okudum rahim ağzının açıklığında öyle şey gelebiliyormuş yani iltihap enfeksiyon gibi umarım ciddi deyildir geçmiş olsun

blue_hpood

rahminde iltihap olabilir, acil muayeneye götürün.

emre536

nedenini bilmiyorum fakat bazen kediler salyalı dışkı yapabiliyorlar sarı,beyaz salyalıda olabiliyor, , mama kaynaklı sindirim sorunundan da olabilir en dogrusunu veterineriniz bilir veterinerinize danışmakda fayda var

Cookietobby

Tam emin değilim ama iltihap kapmış olabilir iç dış parazitleri yapıldı mı

yareenn

çok teşekkür ederim hemen götürmeye çalışacağım...

yareenn

hayır daha aşıları yapılmadı bu ay içerisinde götürmeyi düşünüyoduk

Superisi814

Rahim iltihabi mi muayenede danisin lutfen..

yareenn

çok teşekkür ederim cevaplarınız için yarın iyi bir veteriner araştıracağım, umarım ciddi bi şey değildir...