Köpeğimin Irkı Ne Sizce ?

mstanar

köpeğimin ırkını araştırmadım pitbull olduğunu biliyorum fakat ırkını merak ediyorum pek bilgim yok bu konularda.

22 CEVAP

CASPER

Bence American stafforsdhire terrier ne oldugu cokda önemli değil can tasiyor sonucta pitbullda staffda aynı ırk sayılır trde zaten hepsi birbiriyle karışık maşallahı var allah uzun ömürler versin...

CASPER

American Staffordshire Terrie gibi duruyor dah anet fotolar koymalısın anne yada baba resmi varmı elinde ?

Beyzabeggi

buldok

Nhnnn

bu valla pittbul / boxer kırmasına benzettim

mstanar

hayır elimde anne ve babasının resmi yok

mstanar

@Nhnnn sahiplendiğim kişi safkan pitbull dedi kırma olduğunu olduğunu söylemedi ?

mstanar

eyvallah,çok sağol senin köpeğinede allah uzun ömürler versin

CriS

10 numara bi pitbull masallah

ervanur

boxer cınsi

ervanur

boxer cınsi

Boyka

Pitbulluk kesin var

ervanur

boxer

cansu

safkan pitbull bu

Siranum

Kardesim bende pitbul besliyorum o staff pitbul tuyu kadar omru olsun.

cuvava

cinsini bilmem ama cok şirin dile bak :)