Lutfen Yardim Edin Yoksa Barinakta Olucek

bolt

Arkadaşlar lütfen paşaya başka sitelerde de ilan açın yoksa barınak köşelerinde olucek salı günü mahalleye barınakta almak için araba gelicek ve kimse sahiplenmesse barınak köşelerinde olucek mahallede bir var köpeğimi o öldürdü diyor ama bu sadece bir varsayım dan ibaret ve kesinlikle yanlış bir varsayım lütfen size yalvarırım ona başka sitelerde de ilan açın Border coille ve corgi kırması siyah beyaz küçük boy bir insan ben hayvanları seviyorum diyorsa onları dislamamli ama o insan barınak aracını çağırdı ve bir hayvan sever olarak o paşayı disladi yardım edin

7 CEVAP

yasement

Ben birkaç sayfaya gönderdim instagramdan. Buraya yazıyorum belki başka da göndermek isteyen arkadaşlar olur.

bolt

Kimse mi yardım etmek istiyo

Sirinkedisever

Ben ederim de tam anlayamadım napacağımı?

bolt

Başka bir siteye üyeyseniz benim yerime ilan açar mısınız salı günü barınağa gidicek yoksa :(

Sirinkedisever

Petarkadaşa üyeyim bilgileri ve numarayı söylerseniz ilan açarım :)) umarım sahip bulur....

Sirinkedisever

Telefon numarası gerekli... O siteye veremem başka bi siteye uye olcam bi dakka

bolt

Tmm çok teşekkür ederim sizin sayenizde sahiplenir inşallah