Kedi Malt Öneri

Bio-petactive cati malt plus kullanıyoruz ama tadını başlarda sevdi şimdi asla yemiyor, malt önerileriniz varsa açığım aşırı seçici bir kedi

8 CEVAP

Palyaco

Gimcat seçici kediler bunu seviyor

theyusra

benimki de asla gimcat yemiyor. şu an obivan veriyorum seviyor tadını, bir dahakini de trixie veya zoovital almayı düşünüyorum

Minigimmm

Benim kedimde seçicidir öyle her kokuyu beğenmez her macunu sevmez. Biz malt ve tuy desteği olarak vetriline markasinin macunlarını kullanıyoruz çok severek yiyor. Elimde kutusunu gormesi yeterli peşimde dolanir durur. Etkili kaliteli olduğunuda duşunuyorum dışkısında tuyleri görebiliyorum. Içeriğide gayet guzel yalniz sadece veteriner klinikliklerinde bulabilirsiniz. Arzu ederseniz markanin instagram sayfasindan kendilerine ulaşıp cevrenizdeki hangi kliniklere dağitimlari olduğunu öğrenebilirsiniz

aeri-l

Gimcat öneririm benimde kedilerimden biri seçici ama gimcatin hiçbir ürününe hayır demedi şimdiye kadar özellikle maltlarda

Gimlihanim

Gimcat i sevmeyen duymadım sanırım hiç. Bir deneyebilirsiniz. Biz memnunuz.

duman_cat_world

Seçici kediler Gimcat ve Biofeline seviyor genelde içerikleri de güzel kaliteli ⭐

Renklipati

Bio-petactive ,bizimkisi ağzına sürmedi öylece duruyor..vets plus yada en çok severek yediği zoovital oldu malt konusunda seçici kedim gimcat ehh zorla yedi zoovital yada vets plus bakın derim sevebilir

dilanbulent

Kesinlikle Trixie. Eğer seçici bir kediniz varsa Trixie'nin peynir aromalı malt macunu var. Sevmeyen kedi çok nadir. Genel olarak Trixie'nin normal macunlarını da sevmeyen kedi çok nadir.