8-10 Kiloluk Mama

eliffm

daha önce mystic tavuklu kullanıyorduk sonra reflex somonluya geçince kedim hiç yemedi. şimdi daha büyük mamalar almayı düşünüyorum. haliyle hem sevmesi hem de besleyici olmalı. ama en fazla 400 gibi bir bütçem olabilir hangi mamayı önerirsiniz?

13 CEVAP

Bozita alın 10 kg 400Tl civarında hatta biraz indirim kovalarsanız 360'a bile bulursunuz. Reflexten kat kat iyidir. Sanabelle ya da exclusion da düşünebilirsiniz bütçenize gayet uygun. Brit care almayın, kağıt üzerinde içerik süper ama neredeyse kimse memnun kalmıyor. 1.5/ 2 kg alıp deneyin önce, seviyorsa ve kötü bir etkisi yoksa 10kg alırsınız

Elinizde kalma ihtimali olmayan mamalar
Proplan
Royal canin

Bunun dışımda nd bozita filan da iyi ama benım kedilerimde çeşitli reaksiyonlara sebep oldu. Önce 1,5-2 kg alıp reaksiyon göstermezse bu kaliteli markalardan da devam edebilirsiniz
Ekonomik olsun deyip on kg bilmediğiniz mama almayın cunku sonra yenmediği takdirde yaptığınız ekonomi boşa gidiyor

Warriorsans

Brit care önerebilirim 7 kg 350 civarına bulunabiliyor.

Seymaaacaan

Nd deneyebilirsiniz, sevmediği taktirde geri alıyorlar.
Bozita da deneyebilirsiniz onlarda sevmediği taktirde geri alıyor

psabrk

Bence petshoptan önerilen mamalardan 100er gramlık alın verin hangisini severse ondan devam edin.

duman_cat_world

Bu fiyat için Bozita en iyisi içerik çok güzel 😍♥️

Lils

Matisse
Sanabelle

gulsump

bozita

Kedisever1383

Bozita

DilekTus

Brit care , matise, bozita, golosi, sanbella

fumigo

Bu aralar royal canin yanında proplan deniyoruz. İçeriğinde ham protein olması cezbetti beni. Sanırım bende bundan sonra proplan alacağım. Severek yiyor. Sorun yaşamadık

Palyaco

Golosi bozita bu fiyatlara ama onların da içinde tavuk var hep

Palyaco

Tavuk seviyor demekki