3 Haftalık Kedim Çok Kaka Yaptı Normal Mi?

Dxdxm

Merhaba. 2 gün önce yol kenarına atılmış kedi yavruları bulduk. Hem evdeki kedim emziriyor hem de kedi sütü tozu veriyoruz. Tuvaletlerini sık sık yaptırıryoruz. Az önce bir tanesi kenara geçip kendi büyüklüğüne göre fazla olan kaka yaptı. Diğer kardeşi de dün aynı şekilde kaka yaptıktan birkaç saat sonra kanlı kaka yapıp ölmüştü. Böyle büyük kaka yapmaları normal mi yoksa rahatsız olduğundan dolayı mı yaptı bilen var mı? Eğer bu yavru da ölecekse kendimi baştan hazırlamak istiyorum. Çok üzülüyorum çünkü 😔

1 CEVAP

Kedisever1383

Bir veterinere göstersen iyi olur bir sorun varsa sana söyleyeceklerdir ve geçmiş olsun