Exclusion Mama Tavsiye

Aleynademirtas

Ben şu an pro plan somonlu kullanıyorum gayet güzel ve seviyor ama her mamanın eksikleri oluyor bu yüzden arada mama değiştirmeyi düşünüyorum exclusion mama kediler için çok önerilmiş ben de köpeğim için alsam mı diye düşündüm fiyatıda çok uygun geliyor içeriği de şöyle

7 CEVAP

Palyaco

5 aydır exclision kullanıyorum en lezzetli yedigi mama uriner sağlığı ve bağışıklık güçlendirici bir mama

Palyaco

Ben extra vest plus vitaminde kullanıyorum exclision mamada tuyleri guzel parlıyor

Aleynademirtas

@palyaco çok teşekkür ederim ben de vitamin almayı düşünüyordum dediğinize bakacağım

Aleynademirtas

Tüyleri nasıl benim köpeğim uzun tüylü ve aşırı kabarıyor yumuşak şu an exclusion tüylerini daha iyi yapabilir mi

simbakedi

yapar ya da yapmaz diyemez her hayvana aynı etki etmez mamalar

duman_cat_world

Kullanmadık daha önce. Ancak içeriği güzel fiyatı da uyguna geliyormus denenebilir bence 😊

End_19

İçeriği güzel ama mineral değerleri yüksek olduğu için kızımın cinsi gereği ben kullanamıyorum ama isterdim kullanmayı