Bunlar Pire Mi?

Blgcsm

Kedimin sadece çene bölgesinde küçük siyah şeyler var. Sizce bunlar pire mi? Eğer pireyse ne yapmamı önerirsiniz? Ense damlalarının piyasada sahte olanlarının çok olduğunu biliyorum. Önerebileceğiniz bir marka var mı ya da bu sorunu bit tarağıyla çözebilir miyim?

9 CEVAP

blue_hpood

kedi aknesi, kolay gelsin:)

Blgcsm

Kedi aknesini ilk defa sizden duydum. İnternette araştırdım ve evet, bayağı benziyor. Umarım çok ilerlemez. Cevabınız için teşekkürler. 💕😊

Blgcsm

Önerilerinizi dikkate alacağım. Teşekkürler 🙏

Palyaco

Kedi aknesi ilacı var veterinerinize danisin

Warriorsans

Benim kedimde de aynısı vardı ben pire dışkısı sanıyordum ama yorumlarda kedi aknesi demişler 😳 artık yok geçti

Gimlihanim

Kedi aknesine benziyor. Geçmiş olsun 😊

simbakedi

dr animalin gri paketini oneririm. benim kediminkini hemen gecirdi. hem kendi veterinerim hem de burdan birinin veterineri bu kadar baslangic seviyesi icin bunu onerdi cok memnun kaldim

Kapris16

Kedi aknesi gibi duruyor geçmiş olsun veterinere baktırın

Muezzabalim

Pire değil rahat olun ama kedi aknesi ileri gitmeden tedavi edin ben buna çözümü cam su ve mama kasesinde buldum ve kedimin çenesini oksiyenli şu ve pamukla sildim hergun bir defa üç beş güne geçiyor merak etmeyin mama kabı materyali ve hijyeni çok önemli bu sorunun önüne geçebilmek için