Kedimin Gözünde Kahverengi Lekeler Var

Wiumini

Bir gozunde kahverengi lekeler var sonradan gittikce artti normalde yoktu bilen varsa yardımcı olabilir mi

1 CEVAP

parskedy

merhaba, ilk defa karşılaştığım için merak edip google'a yazdım. sanırım ingilizcesi "iris melanosis"; türkçesi "iris melanoz" denen bir şey. anladığım kadarıyla veterinerde yapılan bir lazer işlemi gerektiriyormuş. fakat göz kanseri de olabiliyormuş. en kısa sürede veterinere göstermenizi öneririm. çok geçmiş olsun.