Köpeğimin Alejisi Mi Var

Yagmurshi

Kopek beslenen evde temizligi hangi urunler ile yapiyorsunuz kopegimin o tarz urunlerden birine alerjisi olabilecegini dusunuyorum asiri kasintisi var fakat ne tuy dokulmesi ne de deride tahris var evi neyle temizleyecegimi bi turlu bulamadim hangi urunler onu rahatsiz etmez siz ne kullaniyorsunuz

2 CEVAP

Aleynademirtas

Şu marketlerde satılan doğal temizleyiciler belki zarar vermez böyle bir durumla karşılaşmadığım için bilmiyorum üste çıksın diye yazıyorum cevap bulmanız amacıyla

Palyaco

Bitkisel ürünler kullanın yerleri sildiniz urun bile bitkisel olsun