Köpeğim Çok Kaşınıyor

Seriiiii

Yaklaşık 8 aydan belli kaşıntıyla savaşıyoruz gitmediğim veteriner kalmadı hiçbiri sebebini bulamadı artık ne yapacağımı şaşırmış durumdayım mama değişimi yaptık herşeyi yaptık ama bir türlü geçmiyor kendini ısırıp vücudunun her yerini yara yapıyor daha önce başına gelen var mı

5 CEVAP

Aleynademirtas

Maalesef biz de aynı sorunu yaşıyoruz iki veteriner hekimde çaresini bulamadı kulak çevresini de çok kaşıyorsa kulak uyuzu başlangıcı olabilir ona dikkat edin kulağı uzun kapalı ırklarda temizliği bizim yapmamız gerekiyor bizim şüphelendiğimiz diğer neden de temizlik ürünleri sık sık yerleri silmek durumunda kalıyoruz ve o da yere yatıyor organik bi ürüne geçebilirsiniz belki. biz de hala cevabını bulamadık eğer siz bulursanız bi soru başlığı açıp söylerseniz çok müteşekkir olurum :)

Seriiiii

Veterinerin de önerisi ile haftada 3 kere avil kullanmaya başladık kaşıntımız azaldı ve onlara ait olan giysiler giydirdim artık kendini ısırmıyor size de tavsiye ederim deneyin :)

emre536

alerji testi yaptırdınız mı veterineriniz alerji testı yapması gerekır bu durumda belki mama içerigindeki tavuk ya da balık aromasına belkı bir çimen evdekı toz vs alerjı olabılır

zibityus

strestendir o zaman. farkında olmadan buna siz sebep oluyor olabilirsiniz. antrenman süresini iki katına çıkarın ve köpek beden dili eğitimi alın kral köpek ailesinden. sağlık sorunu değilse psikolojiktir yani.

Aleynademirtas

Teşekkür ederim ben de 21 inde götüreceğim size verdiği ilacı da soracağım umarım bizimkinde en kısa zamanda iyileşir