Çiş Sorununa Çözüm

Aleynademirtas

73 günlük köpeğime hala tuvalet eğitimi veremedim bir odayı onun için yaptık sürekli yanında biri duruyor ama asla pede yapmıyor pedin üstünde dolanıyor çişli yerlerinde yatıyor gazete kullanın diyenlerde vardı gazeteyi de sürekli koparıp yemeye çalışıyor çişli olması fark etmeksizin ne yapmam lazım

7 CEVAP

Aleynademirtas

Köpeğine tuvalet eğitimi veren kimse yok muu lütfen yardımcı olun çok büyük bi problem YouTube u talan ettim ped i gazeteyi denedim balkonu denedim ama yine de başaramadım

Yagmurshi

Güncell

berfinnkyy

Merhaba🤗
Köpeğine tuvalet eğitimi vermek için bir kaç malzemeye ihtiyacın var

  1. Si tuvalet pedi

  2. Si tuvalet eğitimi için sprey

Öncelikle köpeğin birlerlere tuvaletini yapmasın diye yerini daraltman gerek. Belirlediğin yere tuvalet pedini koyup üstüne spreyi sık ve köpeğin yavaş yavaş alışır.

Umarım yararım dokunur✅🤗

Prenseslady867

Malesef
Köpeğimiz yok🤗

Aleynademirtas

Teşekkürler pediyle otun oynuyor alanını kısıtladım şu an köpekler için olan tuvaletlerden almayı düşünüyorum

Aleynademirtas

En azında aşıları tam bitip dışarı çıkana kadar

fumigo

Fumik bunu bilmiyor :((