Purina One Kedi Maması Kalitelimi?

milkans

3 aylık kedim royal caninle besleniyor ancak kaliteli olmadığı söylentileri var purina one mama kalitelimidir önerilirimi?

21 CEVAP

simbakedi

royal canindense proplan daha iyi. imkaniniz varsa onu alabilirsiniz. royal canin kediye iyi geldikten sonra sorun yaratmaz ama icerik olarak gercekten kalitesiz. kilosuna 10 tl verdigimiz mamadan tek farki degerler benim gozumde. basvuracagim son mama olur benim.

milkans

site sadece türkiye için :( ve bahsettiğiniz markalar yok burada. burada olanlar. royal canin,rurina one,felix,propaln,advance,opti meal,profine,gourmet,nutri love,orijen,

milkans

site sadece türkiye için :( ve bahsettiğiniz markalar yok burada. burada olanlar. royal canin,rurina one,felix,propaln,advance,opti meal,profine,gourmet,nutri love,orijen,

End_19

Acana nd orijen içerik olarak iyi ama her köpeğe ve kediye yaramıyor. Fazla protein bizde kaşıntı ve tüy dökümü yapmıştı

milkans

anlaşıldı sanırım royal caninle devam edeceğiz :D

Sevdaoren

ben purina one dan cok memnunum inanılmaz sağlıklı vitaminli ve tüy sağlığı konularında özenliler, ve kediler bayılıyorlar , bence deneyin