Purina One Kedi Maması Kalitelimi?

milkans

3 aylık kedim royal caninle besleniyor ancak kaliteli olmadığı söylentileri var purina one mama kalitelimidir önerilirimi?

21 CEVAP

CillininAnnesi

Royal canin yerine proplan tercih edebilirsiniz. Bulunduğunuz yerde bütçenize uyan mama markalarını yazarsanız daha çok yardımı dokunabilir arkadaşların.

cat_expert

Gerçek et oranı açısından

royal canin < pro plan < nd < acana < orijen

Ben nd veya acana öneririm, acana mamaların fiyatı baya düştü son 1 ayda neredeyse royal canin fiyatına yaklaşacak.

Bütçeniz kısıtlıysa pro plan'da olabilir royal canin'den iyidir.

cat_expert

Royal canin kalitesiz değil fakat et içeriği yok, proteini daha çok kanatlı sakatatlarından alıyor ve tahıl oranı yüksek, mısır pirinç gibi kedinin çok ihtiyacı olmayan kilo almaya teşvik edici dolgu malzemesi çok.

Purina one alacağınıza royal caninle devam edin daha iyi. Purina one çok daha kötü bir mama çünkü. Elimize bir yerden birkaç paket geçmişti sokak kedilerine dağıttık dönüp bakmadılar bile.

Ayssgul

Durumunuz iyiyse en iyisi acana ve orijemdir bir alt segment nd var onun da altı royal canin proplan hills var

theyusra

ayrıca bulunduğunuz yer çok önemli değil petlebiden alabilirsiniz kapıda ödemeleri de var zaten, çabukta getiriyorlar sorun yaşamazsınız

Busrali19

Kedimin yavru döneminde ilk 6 ay purina one kullandım içeriği güzel. Kedim severek yedi. Biraz zayıftı bu mama sayesinde kendini toparladı.

Palyaco

Purina one berbat mama bari proplan kullanın yoksa orda bizim derdimiz mamalar

milkans

şöyle ki türkiyede 350₺ 4 kg acana ancak bulunduğum ülkede maalesef 500-600 arası 1 kgsi hemde bu baya pahalı kaçıyor

milkans

peki pro plan dahamı iyi royal canine göre?

diablerose

nerde yasiosunuz

milkans

proplan,royal canin,purına one,

theyusra

true instinct'e bakabilirsiniz

milkans

yurt dışına sipariş getrmiyor diye biliyorum petlebiyi? @theyusra

theyusra

yurt dışına kargoları var mı bilmiyorum malesef :( ama iletişime geçerseniz mutlaka yardımcı olacaklardır. bu arada yurt dışında yaşıyorsanız çok daha güzel mamalar var, cat food brands ranked yazıp çok güzel mamalara ulaşabilirsiniz.

milkans

site sadece türkiye için