Bakım Ve Sağlık

Aleynademirtas

Bu ürünü kullanan var mı ya da tüy bakımı için önerebileceğiniz bir ürün pekinez cinsi köpeğim için ilk defa köpek besliyorum bu yüzden ne almam gerekiyor bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

4 CEVAP

missAybuke

Mutamin ve biofeline olabilir.

Tengu

Bunu değil ama mutamin balık yağını kullandım. Çok memnun kaldım. Tek sorun iştah açıp kilo aldırması.

duman_cat_world

bunun yerine mutamin organics markasının somon yağını kullanabilirsiniz ben çok memnunum çok kalitelidir 🤗 yalnız biraz fazla kilolu bir kediniz varsa biraz sorun olur, çünkü iştah açıp kilo aldırıyor

Aleynademirtas

Köpeğim için istiyorum yemesi baya güzel teşekkür ederim tavsiyeler için