Palyaco ❤️ Herşey İçin Teşekkürler

pasakli_

Hızır gibi yetiştin güzel yürekli insan videosu da var ama maalesef buradan atamıyorum Rabbim darda koymasın seni, yüreğine sağlık. Nefes almadan yiyorlar 🙈Ve 3 yavru yuvalandı 20 gün sonea gidecekler inşallah ❤️

15 CEVAP

Hlykls

Palyaco'ya saçmasapan sebeplerle laf sokup dalgaya alanlar utanır mı bilmem. Yüreğinize sağlık @Palyaco . İnsanlık burada yazıp çizmek değil destek olmaktan geçer.

pasakli_

İnanın benim niyetim iyiliğinin karşılığını görmeseydi ne öesajla ne yorumda fotoğraf atmayacağım için böyle yazdım şu an yaşananlar çok üzdü beni

Hlykls

Koca sitede senin gibi başka yok. Kimseye en ufak birşey denmiyor niye sana takılcak kimsinde sen.

Hlykls

Ben genel olarak yazdım zaten adı bile geçmiyor şahsın çoğul ifade kullandım kendisiyle tartışacağım bir durum yoktu, ki @palyaco sadece exclusion mamayı övüyor diye bile denmeyen kalmıyor kendisine. Kimsenin insanlığını burada yazdıklarıyla ölçemeyiz onu demek istedim ama malum şahıs seviyor üstüne alınıp cevap yetiştirmeyi. bu konuda hatalı olduğumu düşünmüyorum.

Palyaco

Afiyet olsun kuzucuklara herzaman yardıma açığım

Superisi814

Merhaba,
Bu harika 😊Postu hatirliyorum simdi hem ulasan mamalara sevindim , hem de yuvalanmalarina..

Hlykls

Offf sıktın ama ha. Herşeyi üstüne alınıp herkese cevap veriyorsun sorunların varsa git tedavi ol. Senin adın mı geçiyor da yine atladın sazan gibi. Adam sana benimle muhattap olma diye yazdı hala yazıyorsun petlebi olmasa ne halt yiceksin ya

simbakedi

@Hlykls utanmadim, ben de ogrenci halimle sokaktakilere yardim ediyorum. buraya illa boyle bir sey mi atmam lazim anlamadim :) ayrica kisiye de yazmistim ileriki zamanlarda yas mama yardimi yapmak isterim diye ama sizin isiniz gucunuz bana sallamak, baska bir sey icin yanit yazmiyorsunuz zaten. patilenmek derdiniz degilse ozelden yazin benim ozelden yazmam acik merak etmeyin :) iyi gunler dilerim

gulsump

gerçekten bu güzel postun altında tartışmanız hiç hoş değil, gidin özelden tartışın. bu arada bebişlere afiyet olsun

simbakedi

adımın geçmesine gerek yok başka bir soruda 40 tane cevapla zaten bana demediğiniz kalmamıştı, aynı olayı burada da devam ettiriyorsunuz sonra adı geçmiyor diye kıvırmaya çalışıyorsunuz. ayrıca kişinin yaptığı iyiliğe teşekkür eden biri var, palyaco adlı kisiyle aram iyi değil ama iki sorusunda da ona tesekkür etmistim böyle bir iyilik yaptığı icin. siz gelip iğneleme yapmayı tercih ettiniz. saygısızca gelip off sıktın diyeceğinize beni hedef alan cümleler kurmazsanız sevinirim. konu kapansın lütfen derdiniz olursa özelden yazarsınız
@pasakli_ siz de kusura bakmayın. özelden mesajlarınız açık olsaydı açıklayacaktım ama konu uzamasın diye hic sey yapmıyorum su an burda. kedilerin adına cok sevindim, tekrardan afiyet olsun onlara.

Palyaco

Hersey onlar için güzel güzel yesinler

simbakedi

afiyet olsunnn

simbakedi

ya hadi gidin ordan işinize gelince bana demiyorsunuz, benle bu kisi icin kavga eden kimdi acaba, lütfen bir daha yazmayın bu postu kirletmeyelim, derdinizi özelden yazın. petlebi değil de ben olmasam siz napacaksınız acaba. anlaşıp geliyorsunuz sanırım arkadaslarınızla

pasakli_

Tatsız şeyler yaşansa da sonuca bakalım, Bebişler dün gece tok uyudu nefessiz mamaya gömüldüler, yiyecekleri mama 3-4 gün kadar var. 6 yavruda 3ü yuvalandı iki ayı doldurunca yeni yuvalarına gidecekler. bu süreçte mama takviyesi konusunda onlardan da yardım isteyeceğiz.
maddi manevi bize destek olan, bizim için üzülen dua eden herkesin yüreğine sağlık. @palyaco kesene bereket ❤ bu arada herkes mesajın kapalı diyor ama ayarlar kısmında herkes bana mesaj gönderebilir kısmı tikli bilemedim. 🤷🏼‍♀️

pasakli_

mesaj gönderemesin diyormuş 🤦‍♀️😂😂
artık özel açık :)