Kedim Gece Yarisi Kustu Yedigi Mamayi Geri Kustu

sedosayan

lutfen yardimci olun cok fazla kustu

23 CEVAP

Cotontzu_Siri

Acana ve orijen için şadanlar pet, instinct için pati şarküteri, micho mito bonacibo vs. için *********, petcurean için anadolu pet şirketleri ile iletişime geçin.

Minnak53

Selam;
Petshoptan almayın bu siteden alın yada veterinerden ben şuanda hills kullanıyorum tunalı 2 kg 99 civarı şuanda kampanya var 500 gr hediyeli ama asla poşet içinde açık mama alma bide kusalı saatler olmuş o an mamasını al önünden 2,3 saat verme miğdesi dinlensin. Çok geçmiş olsun

KedimVar

Öyle mamayı kusar tabi. Poşet mama almışsınız yani son kullanma tarihini, markasını bilmiyorsunuz. Devam etmeyin kullanmaya. İlk olarak yeni bir mama alın. Yeni mamayı alıncaya kadar da kendiniz evde yemek yapın.

sedosayan

ne aliyim oneriniz

KedimVar

Kediniz yetişkin sanırım. Kısır da değil. Uygun fiyatlı istiyorsunuz. Golosi nin fiyatı sizin için uygun mu?

Cotontzu_Siri

Ben yazdım firmaları

aliberken

Cotontzu_Siri nin yazdığı firmalara mesaj atın.Ayrıca gittiğiniz petshopta tester mama olabilir.Varsa ordanda alabilirsiniz

Cotontzu_Siri

Mamanın tarihi geçmiş büyük ihtimalle

sedosayan

olabilir bn simdi ne yapmaliyim

sedosayan

saolun cok tesekkurler ama butce ile alakali sıkıntılar var

sedosayan

fiyati nedir acaba

sedosayan

bnm mama yardimi alacagim bi yer varmi acaba suan cok caresizim

KedimVar

1,5 kilosu 30 lira civarı.

Cotontzu_Siri

Biz yardımcı oluruz

Cotontzu_Siri

Hills kullanmayın