Daha Neler Görecem Neler Soracam

rifi85

Kedim kavun yiyor. Önce sürekli yaladı sonra yedi. Bir de evde neler verebilirim benim koca erkeğime

7 CEVAP

parskedy

merhaba, bu sitenin blog kısmında kedilerin hangi meyveleri yiyebildiği ve hangi meyveleri yememesi gerektiği hakkında bir yazı var. ona bakabilirsiniz.

Lils

Kedilerin sevdiği meyveler arasında kavun ve karpuz. Vereceğiniz meyveyi ilk önce internet üzerinden araştırıp toksik olup olmadığına bakın. Zehirli değilse verebilirsiniz normal öğünün %2 si meyve olması sağlıklı kabul ediliyor. Haftada 7-8 gram ediyor benim kedime göre mesela. Ben o kadar vermiyorum ama

Thesudeaskin

Benim kedim de bayılıyor. Biz yerken koşup geliyor kokusunu alıp😂

Palyaco

Bence vermeyin şeker içeriyor meyveler

Muezzabalim

Benim kedilerim de kavun ve karpuza bayılıyor ama ayda bir bir tatlı kaşığı anca verdim onların da bir damak zevki var demekki her an bizi şaşırtıyor bu şapşikler😂

Gimlihanim

Kavun verilebiliyor mu bilmiyorum. Şaşırdım da doğrusu. Gerçi daha önce yaş hurma yiyen bile gördüm. Ama hala şaşırmadan duramıyorum 🤦🏻‍♀️

Pollythelilly

Kavun karpuz elma armut verilebilir.Üzüm limon portakal toksik etki yapıyor onları vermeyin.Hafyada 1 ben yerken yemek isterse veriyorum.Ama fazla vermekten uzak durmalısınız.