Yavru Kopeklerimiz Tavuk Yumurtalarini Yemeye Basladi

drybean

bir bahcemiz var evden uzak orada iki yavrumuz var her gun iki defa gidiliyor oraya ve beslenilip ilgileniliyor, koyun otlatmada yardimci oluyorlar babama amcama vs, sokak kopegi ikisi de dun tavuklarin yumurtalarini yemeye baslamislar, dedigim gibi ac birakilmiyorlar onlerine fazlaca yemek konuluyor. sabah 9 aksam 5 besleniliyorlar. bu tavuk yumurtasi meselesinden dolayi bizimkiler baglamaya karar verdiler, gece salacaklar sadece ama ben baglanmalarini istemiyorum bununla ilgili nasil bir egitim verilebilir yardimci olabilecek var mi ?

2 CEVAP

theyusra

köpekleri bağlamaya başlarsanız bundan sonra sizi de yer haberiniz olsun :) bağlanmak köpeği agresifleştirir. köpekler çiğ yumurtayı sever ve imkanları varsa yemekten kaçınmazlar. hayır ve gel komutlarını öğretmek büyük oranda işe yarar ama köpekleri tanımadan bir şey diyemeyiz.

deniznergis

nenemin çomar adında bir köpegi vardı tavukların yumurtalarını sürekli kaçırıp yiyiyordu ananem yumurtayı haşladı çomarın önüne attı çomarda sıcak haşlanmış yumurtaya abanınca agzı yandı 2 defa yaptı aynı işi daha çomar yumurtalara tövbe etmişti. biraz canice bir olaydı, ama eski insanlar vardır bir bildikleri .ha bunuda neden yazdım birden aklıma geldi çoçuklugum.ama siz uygulamayın lütfen:D