Kedim Kizginlik Doneminde

sedosayan

kizginlik doneminde oldugu icin ciftlestirmek istedm bi kediyle kendi aralarinda miyavlasiyolar asagi indrdm erkek kedide yanina geldi konustular ama ciftlesmediler ndn

39 CEVAP

dollfacepersian

Aşıları var mı o kedilerin? Ve virüs taşıyıcı olup olmadığını nereden biliyorsunuz? Kediniz kaç aylık?

dollfacepersian

Yeterli maddi durumunuz yokken yavrulara nasıl bakacaksınız? Siz gerçekten ne yapmaya çalışıyorsun anlamıyorum.

Cotontzu_Siri

Evet. Daha kedinize mama bile alamazken hamile kediye ve yavrulara nasıl bakacaksınız?

dollfacepersian

O zaman yaptığınız şeyin kedinizi öldürebileceğini bilmeniz gerekiyor. Aşıları,virüs taşıyıcısı olup olmadığını bilmediğiniz bir kedi ile kedinizi çiftleştirmeye çalışıyorsunuz. Kediniz çiftleşmek için küçük zaten,en az 1,5 yaşında olmalı çiftleşmek için. Kediniz daha yaşınızı bile doldurmamış. Hemen kedinizi eve alın ve bir daha çiftleştirmeye çalışmayın lütfen

Cotontzu_Siri

Yardım edicek birileri varsa kısırlaştırın. Bir dahakine ne yapacaksınız? Peki ya o yavrulara ne olacak.

zehraaozlu

Cotontzu_Siri ve dollfacepersian'ın dediği gibi 1 kediye bakamazken yavrularına nasıl bakacaksınız? 1 günde maddi sıkıntılarınız hepsi nasıl çözüldü? Hamile ve yavru kedilerin bakımı çok zordur belediye veterinerleri bir yere kadar yardım edebilir hepsini sağlıklı büyütmeye imkanınız yoksa çiftleştirmeyin asla. Yavru kedilere yapacağınız masraf yerine kızgınlığının bitmesini bekleyip kısırlaştırın bu daha makul bir çözüm.

Cotontzu_Siri

Sokak kedisiyle mi çiftleştireceksiniz? Yapmayın, hastalık kapar.

sedosayan

suan evde ztn bn bakarm yavrularina

akitalove

Hamile bi kediye bakmak masraf demek surekli vet kontrolune goturulmesi demek ayriyetten yavrularin hepsine nasil yetiseceksiniz durumunuzun kotu oldugunu soylemistiniz ya tekrar kotu olursa nolucak ? Ayriyetten ilk önce sahiplendirmek icin belirli kişiler var mı ? Ve yavrularin hepsine sen bakicaksan fazla mama fazla kum fazla vitamin ve ek besinler demek karşilayabilcekmisiniz ?

Cotontzu_Siri

Kredi mi çektiniz? Piyango falan mı çıktı?

Cotontzu_Siri

Konuyu kapattım, size güvenimi de kaybettim.

sedosayan

hayir bi apartmanin kediler var sahipli yani

sedosayan

petshopa srdm sahipli erkek kedi varmi diye yok dedi bn nerdn blcm

sedosayan

1 yasina gircek ayin 9 unda fazla bi bilgim yok sahibiyle konusmdm apartman kedileri bilmiyorum

sedosayan

kedimin boyle miyavlamasi icimi acitiyo suan ztn yardim edicek birilwri var kedimin boyle icimi burkuyo ben bulur bulustururum