Kedimin Göz Problemi

Gizemmii

Merhabalar, yine ben yine bir sorun. Kedimin sanırım deterjana alerjisi var ne zaman temizlik yapsam gözünün biri kısılıp kapanıyor damla koyuyorum vet bilgisi ile düzeliyor. Bu sefer ben evde değildim ve çok kaşımış göz çevresi kızarmış tahriş olmuş. Şimdi tobradex kullanıyorum ama gözünde şeffaf minicik bir naylon parçası gibi tabaka var. Daha önce de olmuştu ama geçmesi bu kadar uzun sürmemişti. Bulanıklık görme kaybı yok zaten gözünün ortasında minicik mercimek kadar şeffaf bir tabaka. Veteriner ilaç kullanım düzelir dedi. Başına gelen var mı acaba ?

1 CEVAP

BusraLuti

Nasıl düzelir konusunda bir fikrim yok. Temizlik yaparken arap sabunu kullanabilirsiniz veya bazı markaların bebekler için olan deterjanları var onları tercih ederseniz her temizlikte kedinizin rahatsız olmasının önüne geçebilirsiniz.