Ankara’da Pug Erkek Köpek Kısırlaştırma

Gzmhr

Merhaba arkadaşlar Ankara’da pug iki erkek köpeğimi kısırlaştırmak istiyorum 1 yaşlarına girmelerine 2 hafta kaldı veterinerimiz Ankara üniversitesi veterinerlik fakültesini önerdi gaz anesteziyle yapıldığı için Ankara’da sadece fakülte mi yapıyor başka bir yer yok mu acaba ayrıca erkek pug sahibi olanlar varsa lütfen yazsınlar bilen birileriyle eğitimleri ve psikolojileri hakkında fikir alışverişi yapmak istiyorum

6 CEVAP

simbakedi

dorukgiller veteriner klinigine bakabilirsiniz. youtube kanalları var dobida diye, istanbulda oturuyorum ama sonsuz güveneceğim tek veterinerler onlar olurdu

yalkuzak

merhaba, liberta veteriner kliniği zeynep hoca ile görüsebilirsiniz. bütün operasyonlarımızı kendisi yaptı, kan testi ve gaz anestezi ile kısıtlastırıyorlar. her konuda guvendiğimiz bir hekim.

yalkuzak

köpeklerde ücreti bilmiyorum fakat zeynep hocanın yardımcı olacağını düşünüyorum durumunuzu anlatırsanız ödeme kolaylığı sağlayacaktır.

Gzmhr

Tamam çok teşekkür ederim sabah arayıp iletişim kuracağım

Gzmhr

Merhaba teşekkür ederim ücret ne kadar acaba bizde iki tane oldukları için kendimizi ona göre ayarlayacağız

Gzmhr

Tamam çok teşekkür ederim