Kapalı Tuvalet Önerisi

AnbuShino

Arkadaş benim kedim baya kazıcı ilk aldığımız kum kabı açık kum kabı ve baya etrafa kum sıçratıyor kapalılardan düşünüyorum bu yüzden tavsiye edebileceğiniz var mı acaba

20 CEVAP

Rgms

@AnbuShino Merhaba, ben geçen sene t..yoldan hızarcı trend satıcısından ölçüleri 39 53 41. O zaman kızım 2-2.5 kg idi şimdi 4 kg oldu ve pelet kullanıyoruz biraz yükseltiyor zar zor dönüyor içinde. Zaten altındaki plastik siyah battal bol çöp poşeti gibi kokuyordu. Sağlıksız ve kalitesiz. Bir de zamanda bentonit kullanırken kazdığı için çizikler oluşmuştu (ki çizikler bakterilerin daha çok üremesi için fırsat veriyor) o nedenle daha büyüğüne geçtim.

Yukarda söylenildiği gibi 50-45-65 ölçülerinde olanı alın. Her xxl aynı değil. Bu peletten ötürü derin çizilmediği için daha uzun süre kullanacağım bir tuvalet oldu. Bvlx diye aratırsanız görebilirsiniz. Ancak ben aldığımda 140 idi. Şimdi artmış 😔

Lokumcukk

Birde çekmeceli olması çok avantajlı temizlerken çok kolaylık sağlıyor

Rgms

Biraz karışık yazmışım🙈 Eski tuvaletinde ilk zamanlar bentonit kullanıyorduk ve tabanı inanılmaz çizilmişti. Aynı tuvalette pelet kullanmaya başladık. Yükselti yaptığından ve kızım büyüyüp kilo aldığından rahat edemiyordu. Yeni tuvalet arayışına girdim. Ben zaten kapağı açık kullanıyorum. Pelet etrafa tek tük çıkıyor bentonit gibi değil. O da patisini silkelerken çıkıyor. Blvx eni, boyu, yüksekliği, plastik kalitesi ve kapağının tam yukarı açılması, filtresi ile aradığım gibi çıktı.

gulsump

İmac Zuma bana mantıklı bir tuvalet gelmiyor, yüksekliği çok kısa kediler zorlanır diye düşünüyorum

Prenseslady867

"CaDoPet" kesinlikle çok kullanışlı yüksekliği de ideal yani işinize yarayabilir