Kapalı Tuvalet Önerisi

AnbuShino

Arkadaş benim kedim baya kazıcı ilk aldığımız kum kabı açık kum kabı ve baya etrafa kum sıçratıyor kapalılardan düşünüyorum bu yüzden tavsiye edebileceğiniz var mı acaba

20 CEVAP

AnbuShino

Yükseklik 50 en 45 uzunluk 65 ölçülerinde bir kapalı Tuvalet seçtim

dilanbulent

Benim kedim gerçekten iri bir kedi. O yüzden xxl kedi tuvaleti kullanıyorum. Normalde büyük diye satılan tuvaletlerin 2 katı gibi bir şey. Resmen içine ben bile girip tuvaletimi yapabilirim o derece büyük.

Ama aynı zamanda kum masrafı da oluyor yani normal tuvalete 10 litre kum 30-40 gün dayanır ama benimkine 10 litre kum 20 gün dayanıyor gibi bir örnek verebilirim.

AnbuShino

Kedi daha 4 aylık şu an için daha büyük tuvalet çözüm olacaksa öyle bişi de bakabilirim açıkcası

dilanbulent

Şu an 4 aylık, küçük evet. Ama ileride büyüyecek. Ve bazı kediler yapı olarak bayağı irileşebiliyor. O yüzden xxl kedi tuvaletini önerebilirim :)

pasakli_

bizim çocuklarda aşırı aşırı döküyor defalarca süpürgem tıkandı döktüğüm kumun neredeyse %30u yerlerde banyoya taşıdım bu sefer gider tıkandı.
deneme amaçlı https://www.he ps ib ur ad a.com/milo-kapali-kedi-tuvaleti-pudra-pembe-37-x-50-x-39-5-cm-p-HBV00000KEYHP
bu ürünü aldım sapasağlam geldi. bizde 3 kedi var biri yaşını geçti diğer ikisi 5-6 ay civarında valla sırayla girip yapıyorlar. kum dağılması yok kavga da yok 1 aydır falan kullanıyorum fiyatı da güzel. 12-15 litre kadar kum alıyor. alt tabann bildiğiniz açık tuvalet üst kısmı da kapalı

AnbuShino

Şuan ölçtüm ölçünce 38x50 ölçüsünde internette XXL bakınca enleri 45 Max gördüm 7 cm büyük fark yaratır mı ki

Warriorsans

Ben t r e n d y o l dan almıştım xxl kedi tuvaleti. Kedim kilolu değil ama daha rahat etmesini sağlıyor. Memnunuz.

duman_cat_world

ben de kapalı tuvalet bakıyorum. önerdiğiniz bir marka varsa bilgilendirebilir misiniz😊

AnbuShino

Benim aldığım ürün bu henüz daha gelmediği için iyi yada kötü olarak yorum yapamam
Detayında iyi yorumlar vardı ve o fiyat aralığında bulabildiğim en büyük kapalı Tuvalet buydu

https://www.hep sibur ada.com/cinar-buyuk-kedi-kapali-tuvalet-kabi-xx-boy-kurekli-plastik-paspasli-p-HBV00000FLHRI?magaza=prodis&url_src=and-product-detail

Palyaco

Büyük tuvalet seçiminiz cok iyi olur ben küçük almıştım şimdi büyük aliyorum

Lokumcukk

İmac Zuma Kapalı Kedi tuvaletini öneririm. Hem oldukça geniş hemde kokuyu baya azaltıyor. Fiyatı biraz yüksek ama aldıktan sonra keşke daha önce alsaymışım diyeceksiniz

simbakedi

tek tavsiyem gercekten buyuk bir tuvalet almaniz, sizin kedi de biraz obura benziyor mutfakta agliyormus, buyuyunce sorun yasamasin :D

simbakedi

simdi kucuk alip buyuyunce buyuk almaktansa bir tane buyuk alin daha mantikli, ama kumu biraz daha fazla eklemelisiniz denildigi gibi

simbakedi

link
benimki bu mesela L olmasina ragmen neredeyse internetteki xxl kadar var. genisligi bize sorun yaratmadi kedim mesela 5.5 kg ve uzun bir kedi, fit duruyor yani kilolu olsa siz dusunun :D rahatca kullaniyoruz sorun yasamadik daha

simbakedi

link gelmemis, a mazon pet center kapali kedi tuvaleti beyaz L olan