Kedimi Nasıl Zayıflatabilirim,

betulkhvci

veterinerin söylediğine göre obez olma yolunda gidiyormuş şuan

4 CEVAP

pasakli_

bir de hekim bize haftalık olarak önerilen öğün gramından daha az vermemizi söyledi. köpek için örnek veriyorum mesel 400 gramsa bir haftalık periyotta 400, bir sonraki hafta 380, sonra 350 gm şeklinde verin dedi. bizimki şu an 30 kilo 21-22 kilo olması gerekiyor 4550 gün gibi bir sürede ulaşırız gibi geliyor.

Warriorsans

Öğünlü besleyin ve kilosuna göre ne kadar mama yemesi gerektiği mamanın arkasında yazar o kadar verin. Bol bol oyun oynatın hareket ettirin

pasakli_

diyet mama, daha fazla aktivite, kısırsa kesinlikle kısır mama kullanmalısınız. bol yürüyüş yapmalı aynı dert bizim köpekte var vet. önerileri bunlar. probiyotik desteği de almalı

Looneytunes

Oyun o kadar önemli ki. Bir arkadaşımın kedisi de obez gibiydi. Sevdiği oyuncakları bulup her gün koşturun. Evde yapabileceğiniz tonla şey var bazı kediler büzüştürülmüş peçetenin peşinden bile bir saat koşturuyor.