Kedi Kumu Önerisi

Leonaz

Merhaba, ben Vancat kullanıyorum ama hiç memnun değilim önerebileceğiniz kedi kumu var mı

19 CEVAP

Palyaco

Pisy cat aktif karbonlu hiç toz yok topraklanma cok iyi koku hapsetme guzel

simbakedi

ben de artik feles onermiyorum, cok memnun kullaniyordum ancak son zamanda formulu mu degisti ne, taneleri iyice ufalandi. koku hapsetme azaldi ve az da olsa tozutmaya baadi. gercekten 0a yakin tozdu oncesinde. ben de yeni kum arayisindayim, olmazsa topaklanan pelet deneyecegim

pasakli_

bizde 3 kedi var ikisi bir ay öncesine kadar ev yemekleriyle besleniyormuş, inanılmaz koku problemi yaşıyordum. lindo cat lavanta aldım. ilk paketlerden çok memnundum toz neredeyse yok, koku tutma ve topaklanma çok iyiydi . sonraki aldıklarımda toz vardı ama diğerleri yine aynıydı. ancak kumu eşelediklerinde ve çiş yaptıklarında çok lavanta kokusu geldiği için marsilya sabunlu olanı önerdiler denedim. topaklanma çok kötü koku tutma berbat ve çok tozlu, tekrar lavantaya döndüm mecburen. çünkü kapalı tuvalette olsa 3 kedi olunca zor oluyor.

pum cat'te kullandım. sıfır toz , topaklanmasında sorun yaşamadım. kokusuzdu zaten karbonatla hallediyordum. kokuda da çok ciddi bir dorun yaşamadım ama 3 kediye kokusuz kum imkansız. başta iki tuvalet kullanıyorduk ama inatla hepsi tek kaba gidiyordu. şimdi basit bir kapalı tuvaletle işimizi hallettik. tuvalet balkonda duruyor bizimkiler tuvaleti gelince ya bizim kullandığımız tuvalete yada balkona yönleniyorlar. hava iyiyse çıkarıyoruz yapıyorlar tuvaletini hava kötüyse içeri alıp tekrar dışarı bırakıyoruz.

Nesrn

bence sanicat kedi kumu çok güzel :)