Kedi Kumu Önerisi

Leonaz

Merhaba, ben Vancat kullanıyorum ama hiç memnun değilim önerebileceğiniz kedi kumu var mı

19 CEVAP

Jarvis12

Feles'i asla önermiyorum. Koku hapsetme özelliği sıfır, asla koku hapsetmiyor! ayrıca gayet de tozutuyor. Tozutmayan bentonit kum bulmak imkansız bence, ever clean hariç. o da her bütçeye uygun değil maalesef. ben uygun fiyatı nedeniyle paticat aldım. koku hapsetme ve topaklanması gayet iyi. o da bir miktar tozutuyor. daha önce kullandığım proline ve lindocat kadar tozutuyor. dediğim gibi bu segmentteki kumlardan tozutmayanını bulmak imkansız.

Warriorsans

Pelet kum öneririm her açıdan daha avantajlı oluyor agrobit-cat markasını kullanıyoruz

D-O

Lindocat, mirmir, proline kullandim ama eninde sonunda tozutma koku yeterli topaklanmama derken memnun olmamaya başladım. 1 aydir ever clean kullaniyorum evet pahali ama koku yok tozutma yok ve topaklanmasi cok rahat. Diger kumlari daha cok degistirmek gerekiyor ama ever clean oyle olmuyor. Eger butceniz varsa ever clean alin derim.

incirreis

Ben uzun süre lindocat kullandım ama kokuyu aşamadık. Çekilişten VanCat aktif karbon kazanmıştım çok memnun kaldım hem de eve dağılmıyor tanecikleri. O bitince tekrar sipariş verdim ama ameliyat olduğu için şu an geçici olarak kristal kum(asla önermiyorum bu arada) kullanmak zorundayız.

Dikişleri alınsın hemen VanCat aktif karbona geçeceğim, canım aktif karbon. ❤

dilanbulent

Lindocat önerebilirim :)

citirbebegim

Daha önce sanicat kullanıyordum fena değildi. Şimdi proline parfümsüz olana geçtim çok memnunum. Tozlanma yapmıyor ve çabuk topaklanıyor.

Oqrenerde06

Lindocat bebek pudralı
+Kokusu mınumum seviye de

  • koku tutuculuğu çok iyi.
    +topaklanması güzel.

  • evi çok dağılmıyor patilere yapışmıyor.
    kesinlikle ince tanelisini tavsıye ediyorum...

Hbc1994

Ben ilk kedi de keşfetmiştim pisi pisi kedi kumu ince taneli olan hem kokuyu hapsediyor hemde temizlemesi çok kolay tavsiye ederim

Lils

Proline (toz sorunu var)
Lindocat

diablerose

tozuyo dimi. tozumayan feles varmis ama onla da ilgili baska olumsuz yorumlar var. everclean alsaniz kedinizin gunluk cis masrafi 6 tl tutuyor. reflex guzel ama bence pahali, ilk sahiplendigimde kullanmistim. ben suan rocat diye bi marka kullaniorm, vancatle ayni firma uretiyor. bu da tozlu ama kum kabi acik diye cok dert etmiorum. reflexin fiyati size uygun geliosa dusunebilirsiniz

emre536

garden mix ve ever clean kedi kumlarını istersenız deneyebılırsınız

psabrk

Pelet kum öneriyorum.
Tozutmuyor, dağılmıyor, çamurlaşmıyor bentonitle karşılaştırılmayacak kadar harika bir kum hemde kullanımı uzun gidiyor.
Marka olarak bigcat alabilirsiniz.

Gimlihanim

Sanicat kullanıyoruz. En az tozutan bunu bulabildik 🤦🏻‍♀️ Reflex denemeyi düşünüyoruz ama.

gulsump

Sanicat

MunevverOzturk

Şu ana kadar orta fiyatli kedi kumlarının çogunu denedim en iyisi lindocat di ama bütceniz varsa daha iyi kumlar illaki vardir