Kefir Ve Yoğurt

Aleynademirtas

2.5 aylık köpeğim kefir ve yoğurtta deli oluyor veteriner hekim vermenizde bir sakınca yok dedi ama çok sık vermeyin o kadar çok seviyorki kokusunu duysun verene kadar ağlıyor siz ne sıklıkla veriyorsunuz bebişlere ben ne sıklıkla vermeliyim iki güne bir fazla mı olur

11 CEVAP

Tengu

Haftada 1-2 max 3 kez verin. Her şeyin fazlası zarar

Lils

Haftada 3 verebilirsiniz bence.

beyzathemoc1

az az verdiğiniz sürece sorun olmaz dönüşümlü bi birini bi birini verin yoğurt mümkünse ev yoğurdu olsun

Gimlihanim

Köpekler için ne kadardır bilemiyorum ama ben kedime günde bir tatlı kaşığı kefir ya da yoğurt veriyorum. Veterinerimiz bu miktarın yeterli olacağını söylemişti.

Palyaco

Haftada 3 sefer 1 tatli kasigi

BeyzaDemirtas

Haftada 2 kez minik bir kase yeterli olacaktır. Oldukça faydalı ancak her iyi şey gibi onun da fazlası kesinlikle zararlı😊

DilekTus

laktozsuz kefir haftada 1, yoğurt haftada 3 verilebilir bence

duman_cat_world

Benim kedim var. Haftada iki kez veriyorum gerçekten çok sağlıklı doğal bağışıklığı güçlendiriyor sindirimi destekliyor prebiyotik görevi görüyor 👍 Ayrıca içinde kalsiyum da var🤩

End_19

Benim kızım 2,8 kiloluk küçük ırk ben haftada 1-2 kez 1 tatlı kaşığı veriyorum veterineR bu şekilde söylemişti

Aleynademirtas

hepinize teşekkür ederim

Assdfg

Haftada 1 uygundur