Vancat Mama Hk.

Merhabalar vancat in kendi web sayfası üzerinden numune mama sipariş ettim. Duruma göre kiloluk almak için. Size de paylaşayım belki fikir olur
balıklı-pirinçli severek yediler
kuzulu-pirinçli çok bayıldıklarını söyleyemem
balıklı-tavuklu severek yediler.

Daha önce başka markanın tavuklusunu verdiğimde tüy dökme ve ishal problemiyle karşılaştım. Ondan dolayı biraz önyargım var tavuklu mamaya. Ama içinde balık olduğu için almaya değer mi ? Yoksa sade balıklıyı mı önerirsiniz ? Paketlerin hepsinin üzerinde hypoallergenic yazıyor ama ne derece doğru bilmiyorum. Taurin oranını vs de gösteriyor.

1 CEVAP

simbakedi

brnce donusumlu kullanmaniz en iyisi olur. baliklidan baslayin, sonra kuzuluydu tavukluydu devam edin. hep bir tane besin turune bagli kalmasinlar. balikli-tavukluya gecerken de buyuk paket almayin kucukten deneyin, sorunla karsilasirsaniz baska aroma denersiniz