Kedi İçin Hamsi Pişirme Tekniği

beyzathemoc1

kedilerime hamsi vereceğim ama fırında çok kokar ve koku geçmez diye endişeleniyorum haşlama da bi tuhaf geldi açıkçası çok az yağ ile tuz katmadan kızartsam sağlıksız olur mu sizin başka öneriniz var mı

18 CEVAP

simbakedi

biz hasladigimizda 4-5 taneyi hic kokmadi, eger siz kendinize kizartacaksiniz onun kokusunu fln bilemem sjaksjdh benimkine biz hep haslama veriyoruz, kendi yedigimiz baligin da icinden veriyoruz. hamsi cok kucuk oldugu icin icini vermeniz size de eziyet olur. bence bir kismini haslayin, birkac tane de sizin kizarttiginizla ustune serpistirin fark etmeden yesinler :D iyi ayiklayin ama ben 40 kere kontrol ediyorum

Jarvis12

Ben mezgit balığını havuçla birlikte haşlayarak verdim. yiyeceğinden emindim baya da bi hazırlayıp buzluğa attım. birkaç lokma yedikten sonra, yemedi çocuk :D koklayıp gitti, ama haşlanmış tavuğu ve kırmızı eti hiç affetmiyor. balığı nedense sevmedi, bir sonraki seferde tavada yağsız kavurmayı düşünüyorum.

beyzathemoc1

haşlama balık bi garip ya ben de yemem şahsen