Kedim Patlamış Mısır Seviyor

Tunaninannesi

Evet başlıktanda anlaşılacağı gibi bizim mısırımıza saldırdığı için tuzsuz patlatıp beyaz kısımlarından sayılı yedirdim bugün yoksa ağlıyor. Zararı olur mu?

10 CEVAP

Jean

Patlamis misirin beyaz kismini verin bence verecekseniz icteki o sari kismindan vermeyin cunku biziimde dislerimize falan yapisiyor, kedicigin dislerine yapisip yapismadigini nasil rahatsizlik verdigini bilemeyiz simdi ve dislerde bu tarz birikintilerin kalmasi kedilerin dis sagligi icin riskli

Firuzecik

Bence az yemesinin bi zararı olmaz çoğu mamada mısır var. Tuzsuz ve az şekilde bi kaç tane yesin. Benim kız da oynamayı seviyor atıyorum yere avlıyor mısırı😂

simbakedi

sürekli yapmayın bence yağ var cünkü. mamalarda mısır var da o mısır bu mısır değil :D yine ayda 1 falan zararlı olmaz ben de arada veriyorum kek falan seviyor diye hhashdhasd

emre536

benim kedilerimden bir kaçıda konserve olan mısır sevıyor bende kuru mamalrın içeriginde oldugu için konserve olanından da var ise bıraz verıyorum

Warriorsans

Arada az miktarlarda verilebilir diye düşünüyorum

Gimlihanim

Çok nadir de olsa 2-3 tane tuzsuz şekilde verseniz bir zararı olmaz heralde. Yeterki alışkanlık haline getirmesin 😅

Tunaninannesi

Patlamış mısır olunca tereddüt ettim. Teşekkür ederimm 😀

Palyaco

Patlamış mısır vermeyin süt mısır arasira verebilirsiniz tuzsuz

cat_expert

Tuzsuz yağsız şekilde sadece beyaz kısımları verilebilir, mısır besleyici bir besindir ayrıca sindirime yardımcıdır fakat çok sık vermeyin, mısır tahılgillerdendir ve tahılgiller kedilerin hamburgeridir eğer çok alışırsa mama yemememeye başlar.

Tunaninannesi

Beyaz kısmından veriyorum sarı tarafını vermiyorum sık sık değil. Süt mısırı da yiyor tuzsuz şekilde anlayacağınız mısırcı bizim oğlan