Kedim Grip Ne Vermeliyim

gamzeuysl

Kedim 4 veya 4.5 aylık

2 CEVAP

Warriorsans

Ne zaman başladı gribi? Veterinere götürmekte fayda var. Eğer uzun zamandır olan ve geçmeyen bir gripse veterinerinize azitro isimli ilacı sorup uygunsa yazdırıp eczaneden alabilirsiniz. Şansın ben onu bildim bileli grip gibi belirtileri olan bir hastalığı vardı. Veterinerlerde yemediğiniğne kalmadı ama azitro isimli 20 TL lik ilaç fayda etti..

Gimlihanim

Veterinere götürmelisiniz. Evde kendiniz tedavi uygulamayın lütfen. Ciddi birşey olabilir.