Anne Kedi Ve Yavruları

Warriorsans

Merhaba ilk fotoğrafa eklediğim anne kedinin yüzünde kırmızı yaralar var ve ilk gördüğümde çok zayıf yemek yiyemez haldeydi artık biraz kilo aldı ve yemek yiyebiliyor aynı zamanda 4 yavrusu var. yavrularda annede de aşırı parazit var. Bu kedilerin tedavisi nasıl olur parazit ilacı uygulanabilir mi birde anneyi kısırlaştırıcam. veterinere götüreceğim yardım toplayabilirsem instagramda paylaşıcam bakalım çünkü kendi başıma şansın bile tedavisine yetemiyorum.

7 CEVAP

busarioglu

gecmis olsun umarım tedavi etirebilirsiniz.

gulsump

çok geçmiş olsun umarım tedavi ettirebilirsiniz

Warriorsans

@gulsump teşekkür ederim umarım iyileşirler ama asla yakalayıp bakamadım yavrulara, insandan çok korkuyorlar. Nasıl yapıcam bende bilemedim

duman_cat_world

Allah yar ve yardımcınız olsun yüce gönlünüze sağlık...

Palyaco

Gönlünüze saglik

Warriorsans

Teşekkür ederim hepinize akşama kadar uğraştım ama yakalayamadım yavruları ancak yemek koyuyorum ben gidince gelmeye cesaret ediyorlar. Acaba belediyeyi çağırsam bir ekip geliyor ya yakalayabilirler mi yoksa daha mı çok korkuturlar bilemedim :((

Superisi814

Merhaba,
Sepetin icine yas mama koyun ve yemek icin girdiklerinde kafesleyin.2 aylik oldularsa ense damlasi yapilir.Cok kovalandiklarinda daha cok korkucaklar.Yas mama kolaylastirir isinizi.
Dilerim niyetiniz kolaylikla gerceginiz olsun.