Vancat Karbonlu Kedi Kumu ?

Karbonlu kullanan var mı ? Ya da bu markayı önerir misiniz ?

7 CEVAP

incirreis

Ben çekilişten 6 LT kazanıp baya memnun kalmıştım. Şimdi tekrar sipariş verdim. Koku sıfır, dağılma minimum ve topaklanma gayet iyi.

Salihaylmz

Ben kullanıyorum 30 litre aldım 10ar 10ar paket şeklinde
2 paket güzeldi ama 3.paket kötü çıktı

gulsump

çok tozlu

cat_expert

3 aydır kullanıyoruz tam bir fiyat performans ürünü. İndirimleri takip edip 20 litresini 60 liraya falan buldukça stokluyorum. Çok iyi topaklanıyor, koku yapmıyor evet biraz tozlu ama bentonit kumların hepsi tozludur, toz istemiyorsanız ever clean alacaksınız.

diablerose

evet tozutmayan tek bentonit everclean. kum kabiniz kucukse kedinin gunluk kum masrafi 6 lira everclean kumda.

duman_cat_world

Cok güzel bir kum aslında ama son zamanlarda biraz bozdu deniliyor trndyolda kötü yorumlar okudum. Biraz fazla tozutuyor bu fiyata ben Pumcat alırdım. Ponza taşından üretiliyor ve bentonit gibi topaklanıyor. Sıfır toz ve topaklanma çok iyi. Düzenli temizlerseniz de kokmuyor🤩 O yüzden bizim tercihimiz @pumcatlitter size de öneririz 🤗

Kedilerimden biri özellikle büyük tuvaletini yaptıktan sonra o kadar çok kazıyor ki kumun yarısını dışarı atıyor açık kedi tuvaleti kullanamıyorum, kapalı aldım onun da içine girmedi. Komik gelmezse büyük bir leğen kullanıyorum kumun dısarı taşması azaldı. Hem iki kedim var hem de çok dağıttığı icin evet ever clean içlerinde en iyisi ama bize faydası olmaz :/ Tavsiyeler icin cok tesekkurler