Kedim Su İçerken Döküyor

iremdemir16

Merhaba kedim su içerken döküyor. patisini su kabına sokuyor,bu yüzden su dökülüyor. Buna nasıl engel olabilirim. Hangi su kabı bu durumu çözer ve bilgisi olan var mı parkeler hep kabardı

5 CEVAP

Lokumcukk

Yerden yüksek kaplardan olabilirsiniz benim kedimde hep içine bişeyler atıyordu odunconceptin üçlü mama kabını aldım artık yapmıyor

Firuzecik

Su kabini kucuk bi tepsinin içinde koyun dökse bile yerler ıslanmaz.

Palyaco

su pınarı alın uygun fiyatlı oluyor sitelerde

simbakedi

bildiigm kadariyla kediler hareketli akan suyu severlermis o yuzden yapiyorlarmis. benimki de yapiyosu bi ara cok dokuyodu sonra duzeldi bir sey yapmadik. eger imkaniniz varsa su pinari vs isinizi gorur

diablerose

cam yogurt kaplari var hani

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRv15yvp15WAd9iFglQGWUTGvJmR3-b_z1H1wuiF2G2Xwhu28BdG8sy-Lxv&s=10

bu kasede vermeyi deneyin. sekli itibariyle devirmesi cok zor. ve agir oluyo