Acil Yardım

Febrars

Arkadaşlar sokakta yavru kedi buldum ağzı falan akmış Ve sürekli titriyor nE yapmam lazım

7 CEVAP

TuhaNTuhaN

Veteriner Hekime gitmen gerek.

Febrars

Yarın için randevu aldım bugun Benin’le

Febrars

Benden önce alan salağın birisi yıkamış bende şu an havlulara falan sardım sıcak tutuyorum maalesef şu an götürmem imkansız bu gece benimle yarın sabahtan götüreceğim bu bebeği iştahı yerinde maşallahı var yaş mama veriyorum

beyzathemoc1

ağzı akmış ve titriyor diye yarına çıkma ihtimali çok az niye diyorsunuz adam akıllı bi belirti yok ki yeni yıkandıysa titrer tabi (soru sahibine kızmıyorum)

sıcak tutun bol bol besin verin evde bağışıklık güçlendirici varsa onu verin

eceyilmaez

Bugün hicbir yere götürme şansınız yok mu? Yarına çıkma ihtimali çok az o kadar küçük ve dediginiz gibi ağzı yaraliysa. Sakın yıkamayin sıcak tutup kedi süt tozu ya da yaş mama vermeye çalışın

eceyilmaez

Bugün hicbir yere götürme şansınız yok mu? Yarına çıkma ihtimali çok az o kadar küçük ve dediginiz gibi ağzı yaraliysa. Sakın yıkamayin sıcak tutup kedi süt tozu ya da yaş mama vermeye çalışın

Gimlihanim

Sıcak tutmaya çalışın. Mamalarla besleyin iştahının yerinde olması da çok güzel. İnşallah hemen toparlar minik 🙏🏻