Kedim Kısırlaştı Ancak Hiçbir Şey Yemiyor?

Kedim 1.5 yaşında tekir dişi cumartesi günü operasyona girdi ve çıktı ameliyat olalı4-5gün oldu orada kalması gerekiyor dediler oradaydı 4gün ve 4 günün sonunda hiçbir şey yemiyor alsanız iyi olur dediler aldım. Hala hiçbir şey yemiyor bu normal mi. Sürekli yatıyor hafta gibi. Çok endişeleniyorum. Veterinerimize pek güvenemedim .

9 CEVAP

incirreis

Kısırlaştırma için 4-5 gün klinikte kalmasını anlayamadım. Benim erkek kedim de dişi ameliyatı gibi kriptorşi operasyonu geçirdi, 24 saat bile kalmadan aldım. Muhtemelen klinikte strese girmiş, bu yüzden yemek yemiyordur. Riskli bir durumu yoksa muhakkak bir an önce yanınıza almalısınız. Evde güvende hissedip yemek yemesi düzelecektir.

eceyilmaez

Bu ne sacmalik ya hicbir şey yemiyor alın götürün ne demek. Çözümünü onlar sunmayacaksa kim sunacak. Eğer uzun süredir açsa susuz kalıp dehidre olmuş olabilir. Sırtını tutup cektiginizde hemen eski haline dönmüyorsa susuz kalmıştır ve serum lazım bence böyle bi durumda. Çünkü zaten operasyon sonrası bağışıklı ister istemez azalacak iyi beslenmeli

simbakedi

4 gün kedi açtı ve bir şey yediremediler mi anlamadım. kendi veterinerinizden bilgi alıp başka veterinerlerle görüşün. ayrıca 4 gün neden kaldı ki kedi strese girmiş orası belli

Warriorsans

Normalde kısırlaştırmadan sonra veterinerde kalmaz. Yemek yemiyorsa serum takmaları gerek. Başka bir veteriner kliniğine götürmenizi tavsiye ederim.

Yanımda ancak durumu kötü hissediyorum. Yaş mama bile yemiyor. Kötü hissettiğini hissedebiliyorum ve elimden bir şey gelmiyor :(((

komurlolis

Veterinere götürün bence. Benim dişi kedim kısırlaştığı günün akşamı bir paket yaş mama yemişti afiyetle. Umarım bir sıkıntısı yoktur

Palyaco

Acil başka veterinerden destek alın 4 gün fazla bence bisey yememes 12 ssat sonra mamasina saldırdı benim kedim i

Tengu

Kısırlaştırma sonrası 4 gün kediniz niye vette kaldı ki? Veterinerin pansiyon ücreti almak için böyle bir şey yaptığını düşünüyorum. Zaten ameliyat olması moralini bozan bir şey bi de üstüne 4 gün kendi ortamından uzak diğer kedi-köpeklerin kokusuyla durduğu için strese girmesi çok normal. Oyun oynatmaya çalışın stresini atmasına yardım eder

Renklipati

Öncelikle geçmiş olsun, neden o kadar süre kaldı veteriner de sorunu mazur görün belediye veterinerindemi yoksa özel kliniktemi oldu..4 gün yemeyen kediyi hangi veteriner eve yollar acilen doğru düzgün bir veterinden yardım alın zaten bağışıklığı düştü kan kaybetti ağrısı var birde aç daha kötüye gider böyle olursa mutlaka yardım alın