İç Dış Parazit

Cigdem_ib

Arkadaşlar eczaneden ilaç alıp iç dış parazit yapaniniz var mı varsa bilgi verebilirmisiniz hangi. İlaç fiyat faydası vs

5 CEVAP

Cigdem_ib

Ya bu şekilde yapan insanların paylaşımlarına çok rastladım yapanlar varsa buradan bilgi alabilirim belki diye düşünerek sordum

gulsump

bunu buraya sormamanız lazım sonuç olarak ilaç kategorisine girer onlar, veterinerin söylemesi lazım

Hilalllllll

Ben veterinler den dış 20 TL iç parazit 10 TL den alıyorum evde kendim yapıyorum

Renklipati

Veterinerden alıp evde yapabiliriz, çünkü kilosunu yaşını yada aynı derseniz en doğru ilacı o verecektir size birde en güvenli yer veteriner bu konuda..orayada görürseniz aynı para alıp evde kendiniz yapsanızda aynı fiyatı buluyor

hannnngggg

ecza depolarında satılıyor genelde veya bazı nadir eczanelerde zaten bu ilaçları da veteriner hekimler kullanıyor veya eczacı yönlendiriyor veteriner hekimden de satın alabilirsiniz ama aynı paraya denk gelir bildiğim kadarıyla en iyi ic dış parazit tedavi ilacı stronghold fakat ilaç yenilenmeye gitmiş diye biliyorum suan icin tedarik edilemiyormus daha sonra kullanıp memnun kaldığım ise broadline fakat bu pahalı olduğu icin satılmadıgından en azından eczanelerde getirmiyorlarmış böyle söylediler ecza depolarına bakıp araştırıp bende broadline almak istiyorum gayet memnunum benim eczaneden satın aldıgım ise fiproes dış parazit damlası 45 tl caniverm ic parazit hapı 10 tl barkodlu alıp uyguladığınız tarihi karneye barkodla beraber işleyip veteriner hekiminize onaylatabilirsiniz fiproes ve canivermin koruması 1 ay ne yazık ki çok güçlü degil bir tane broadline yaptırıp 2 3 ay rahat etmek daha mantıklı geliyor