Kedi Nezlesi Ve Yavru Kedi Beslemek?

mia1598

Arkadaslar biraz uzun yazacagim ama kusura bakmayin simdiden.5 yavru ve annesi vardi .bugün beslemeye gittigimde sadece iki yavru kalmışti ve iki tane kiz gelip kedilerin annesinin cok hasta olduğunu yavrulari emzirmedigini söyledi. anne kedi sürekli hapşuruyordu ve burnunda asiri akinti vardi .yavrulari görünce yaklasmalarina izin vermiyordu.sizce anne kedi kedi nezlesi mi olmus o yüzden mi yavrulari emzirmiyor? Birde yavrular çok küçük 1 aylik falanlar kuru mamayi bile istahla yiyorlar .onlara ne yedirmeliyim ?sadece kuru mama ve arada yaslanmis tavuk yeterli mi ?

2 CEVAP

mia1598

Annenin resmini çekmeyi unutmusum eger gerekliyse yarin gittigimde cekerim

Fistikbonibon

Bence yerler sokak kedileri fazla yemek ayırt etmiyorlar tavuk suyunda ekmek tavuk filan verebilirsiniz ara sıra alabilirseniz yaş mama da verebilirsiniz. Anne kedi içinde kedi nezlesi olmuş bence bu yüzden emzirmiyordur emzirse zaten diğer yavru kedilerde nezle olurdu