Öğürme Hareketi

Bcanaydn

Oğlum dün operasyon geçirdi ( bilen belki bilir akciğer sorunları var sıvı dolumu oluyor o çekildi) soruma gelicek olursak. Lodos operasyon öncesi solunum sıkıntısından yemez operasyon sonrasıda ilaçlar iğneler falan bana tepki olarak yemez. Ben şırınga ile yediririm 5 6 gün sonra sakinler kendi yer. Bu hareketi ilk defa yapıyor sürekli öğürme hareketi yapıyor sessiz kusma yok. Ödül maması veriyorum kokluyor öğürüyor yani ağzını açıyor. Saçımı tarıyorum görüyor öğürüyor. Şırınga mama da öğürüyor. Poşet açıyorum öğürüyor anlamadım midesi mi bulanıyor.

Malt düzenli olarak her gün kullanır
Bu operaya 4. Kez oluyor yani ilaçlar iğneler falan midesini bu zamana kadar hiç bulandırmadı.

Tam olarak anlatabilmek için şu bir ara tarakla kedilere eziyet eden tipler vardı onun gibi hareket ediyor.

https://m.youtube.com/watch?v=sWFSGdmUJFo

2 CEVAP

gulsump

Operasyondan dolayı geçmiş olsun, öğürmenin nedenini bilmiyorum üstte kalsın

Bcanaydn

Teşekkür ederim sağolun.