Kedi Sürekli Isırıyor

kuruvasan

merhabalar kedım bu aralar bırseylerı kemırmeye ısırmaya basladı mesela yatagın altını ısıryor veya koltuk kenarını yetmıo bazende tartı[baskül] ü ısırıryo ucundan acaba neden olabılır bırde yenı uyandıgı zamanlar vucudundan titreme gibi bişi gelio oneden olabılır ama bu son yazdıgım bazen oluyo sızce neden cevaplarınızı beklıyorum sımdıden tesekkurler

2 CEVAP

kuruvasan

Upp

Palyaco

Mantabi alın kök şeklinde onu siririp oynar titreme ise ilk uyandıklarında oluyor bazen