A M A Z O N Güvenilir Mi ?

MunevverOzturk

Bir çok kedi mamasi vs orada uygun oluyor daha önce oradan mama alısveris yapan var mi ve orijinalliginden nasil emin oldunuz

12 CEVAP

simbakedi

prime ile gönderiyorsa orijinaldir. diğer satıcılardan almıyorum

Aleynademirtas

Güvenilir bence bir kez alışveriş yaptım sağlam geldi yaş mamalarda sorun yoktu

gulsump

****** çok uygun falan diyorlar ama bakıyorum fiyatlar neredeyse aynı? bende mi sorun var anlmadım :/

Palyaco

Güvenilir site

cat_expert

Satıcısı ****** olan mamalar orjinaldir, hem de kutu içinde iyi bir paketleme ile hızlıca geliyor.

Fakat satıcısı farklı firma ise dikkatli olmanızı öneririm.

gulsump

a mazon

elifmrtl1

Bence Türkiye de en güvenilir online alışveriş sitesi

Jean

Amozon guvenilir hatta ve hatta Amozan zarar goren urunleri ya da iade edilen hicbir urunu geri satmiyormus bununla ilgili bir video izlemistim youtubeda.

cat_expert

Şu a-m-a-z-o-n kelimesi niye sansürleniyor anlamadım.

Warriorsans

Satıcı önemli bir detay ****** güvenli ama sahtekar satıcı varsa bilemem

elifmrtl1

Bence Türkiye de en güvenilir online alışveriş sitesi

MunevverOzturk

Gerçekten mi birde prime disindakiler de orijinal mi bazi ürünlerdr tok çünki