Kedim Dilini Az Çıkarıp Ağzında Bişey Çıkarmak Gibi Yapıyor

cunoankk

Yaklasik 3 günden beri kedim bişey yer içerken sanki bişey çıkarmak istiyo gibi ağzına baktım bişey yok gibi faranjit olabilirmi keyfi az yok kusmasi yok

5 CEVAP

Firuzecik

Eger ufaksa diş değiştirme dönemlerinde o hareketi yapıyorlar ve düşen dişi çıkarmaya çalışırken genelde yutuyorlar

KaleyF

Yemek borusu tahris olmus ise, ogurme gibi hareketi yapip kusmuyor ise gastrit olabilir mi diye bakin. Genelde mama yedikten sonra kotu oluyorlar gastrit ya da mide kaynakli bir sey ise

pasakli_

boynunda tasması var mı? bizimki tasmasını çıkarmaya çalışırken genelde daha çok sıkıp boğazını tahriş ediyor ve o yüzden hafif öksürür gibi yapıp öğürmeye çalışıyor. ya da en basiti tüy yumağı olabilir mi?

cunoankk

Veteriner gittim faranjit bademcikleri şişmiş antibiyotik verdi

emre536

geçmiş olsun kedinize