Teşekkürler Petlebi ?

End_19

Hediye mamamız ve güzel notlarımız geldi. Sanırım köpek sahiplerinden ilk hediye kazanan biziz😊

10 CEVAP

citirbebegim

Hayırlı uğurlu olsun🙏🏻

pasakli_

bize de Çarşamba günü geldi :)
profil incelemesi yaparak arıyorlar. kedileriniz için mi yoksa köpekleriniz için mi mama istersiniz deyince mutlu oldum :)

kedilerin durumu daha aciliyetliydi, onlar için istedik hepsine afiyet bal şeker olsun

End_19

Tskler 🙏🏻

Aleynademirtas

Afiyet olsunn

duman_cat_world

Hayırlı olsun afiyetle yesin Pamuk ve sokaktaki canlar ♥️ Sevgiler 🤩

diablerose

bence petlebi bu hediyeleri sokaktaki hayvanlari besleyenlere yolluyor. hediye yollanan kisilerin ortak noktasi bu gibi gorunuyor

Prenseslady867

Afiyet şifa olsun iyi ki varsın PETLEBİ 😍

_SeNa

Afiyet olsunn 💕

Palyaco

Afiyet olsun canlara

End_19

Tsk ederim 🙏🏻